Haber

Anaokulunda Korkunç Olay: 2 Yaşındaki Çocuğu Sandalyeye Bağladılar

ABD’nin Maryland eyaletindeki bir anaokulunda skandal bir olay meydana geldi. İddiaya göre, bir doğum günü partisinde, Sean adında 2 yaşındaki bir çocuk bir havluyla sandalyesine bağlandı.

Doğum günü partisi sırasında çekilen görüntülerde, Sean isimli 2 yaşındaki bir erkek çocuğunun havluyla sandalyesine bağlı olduğu görüldü. Bu görüntü, anaokulunun resmi web sitesinde yayınlandıktan kısa bir süre sonra kaldırıldı.

Sean’ı bu halde gören büyükannesi Ruby Campbell, “Videoyu ilk gördüğümde şok olmuştum. Oradaki çalışanlarla konuştuğumda uslu durmadığı için beni bağladıklarını söylediler. Torunumun 2,5 yaşındaki sıradan bir çocuktan farklı davranmasına imkan yok” dedi. Öfkeli büyükanne, “Videoda diğer çocukların ayakta ve hareket halinde olduğu görülüyor. Yaramaz bir çocuk değil. Bu videoyu okul müdürüne gösterdiğimde gözlerine inanamadığını söyledi.

Skandalın ortaya çıkmasının ardından iki öğretmen açığa alındı. Sean’ın başka bir anaokuluna da kayıtlı olduğu öğrenildi. Campbell ailesi öğretmenler hakkında suç duyurusunda bulundu. Ancak soruşturma talepleri “çocuğun yarası olmadığı” gerekçesiyle reddedildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu