Haber

Antalya’ya tatile gelen Kanadalı iş insanının cep telefonu çaldılar

ANTALYA’ya eşiyle tatile gelen İran asıllı Kanada vatandaşı iş insanı Farza Saranfarz’ın cep telefonu, 2 kişi tarafından, yankesicilik yöntemiyle çalındı. Polisten yardım isteyen Saranfarz, “Bizimle konuşmaya çalışırken telefonumuzu çaldılar. Çok üzüldük” dedi.

Olay, saat 13.30 sıralarında Muratpaşa ilçesi Falez Parkı’nda meydana geldi. Tatil için eşiyle Antalya’ya gelen İran asıllı Kanadalı iş insanı Farza Saranfarz, Antalya Kıyı Ömür Parkı’nda bir süre gezip, güneşlendi. Daha sonra falezler üzerinde bulunan merdivenlerden Falez Parkı’na gitmek için yürüyen çiftin yanına biri bayan, 2 kişi geldi. İki kuşkulu, argümana göre lafa tuttukları çiftin yaklaşık 60 bin TL bedelindeki cep telefonunu yankesicilik sistemiyle alıp, kaçtı.

Saranfarz, eşiyle parkta bir müddet telefonunu çalan hırsızı aradıktan sonra polisten yardım istedi. Bölgeye sevk edilen polisler, çiftin tabiri doğrultusunda şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

Olayın bir anda olduğunu söyleyen Saranfarz, “Kanada’dan Antalya’ya tatil için geldik. Birkaç gün gezip, gidecektik. Bizimle konuşmaya çalışırken telefonumuzu çaldılar. Çok üzüldük” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu