Teknoloji

Company of Heroes 3 Yeni Nesil Konsollar için Derecelendirildi

 
Relic Entertainment tarafından geliştirilen ve SEGA tarafından yayınlanacak olan strateji oyun serisi Company of Heroes’un yeni oyunu Company of Heroes 3 yeni nesil konsollar (PS5 ve Xbox Series) için derecelendirildi. 
 
23 Şubat 2023’te Steam üzerinden PC’ye çıkış yapacak olan bu yapım Tayvan Dijital Oyun Derecelendirme Komitesi tarafından yapılan derecelendirilmeye göre yeni nesil konsollara da aynı tarihte veya daha sonrasında gelebilir.
 
 
 
Strateji oyunu Şubat’ta oyun severlerle buluşuyor
 
Company of Heroes 3, serinin tarihindeki en büyük ve en derin tek oyuncu tecrübesiyle gelmeyi planlıyor. Seriye yenilik katmayı hedefleyen bu imal, mevcut hayranlara ve yeni oyunculara farklı bir tecrübe sunmayı istiyor.
 
Company of Heroes 3, dört oynanabilir küme ile karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra iki tek oyunculu modu bünyesinde barındırıyor: Italian Dynamic Campaign ve The North African Operation.
 
Oyunun ön siparişleri şu anda Steam üzerinden açık durumda. İki farklı sürümü bulunan oyunun standart sürüm fiyatı 799,00 TL, Digital Premium Edition fiyatı ise 1.099,00 TL.
 
– Steam sayfası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu