Teknoloji

Daha yeni piyasaya sürülmüştü. Samsung’tan Galaxy S23 Plus için büyük indirim!

Samsung’un iki hafta önce tanıttığı Galaxy S23 serisine ilişkin Galaxy s23 Plus, lansmanından kısa bir süre sonra büyük bir indirim aldı. Samsung’un bir aydan kısa bir süre önce ürettiği yeni cihazlarda indirim yapması telefon alıcılarını oldukça sevindirdi. Güney Koreli şirket, indirimde ilk olarak Galaxy S23 Plus’ın tek renk seçeneği için satışa çıktı.

SADECE SİYAH MODEL İÇİN İNDİRİM MEVCUTTUR

Samsung’un Galaxy S23 serisi için yaptığı indirim şimdilik sadece ABD’de piyasaya sürülen siyah renkli modeller için görünüyor. Farklı renk seçeneklerine sahip S23 serisindeki diğer cihazlarda indirimin geçerli olup olmayacağı şimdilik bilinmiyor. Teknoloji devi, Galaxy S23 serisini piyasaya sürerken Galaxy S23 Plus’ın fiyatını 1000 dolar fiyat etiketi ile belirledi. Ancak kısa bir süre önce indirime giderek eser bedeli 1000$ – 860$indirildiğini duyurdu.

Amazon’da 860 dolara satılan Samsung Galaxy S23 Plus, kısa süre sonra tükendi. Ürünün satışa çıktığı anda Amazon stoklarında tükenmiş olması, Samsung’un tanıttığı ürüne ABD’deki teknoloji tutkunlarının yoğun ilgi gösterdiğini gösterdi. Samsung Galaxy Ultra ve Galaxy S23 satış rakamlarına göre orta sıralarda yer alan Galaxy S23 Plus, yapılan indirimle bu seviyeyi yükselttiğini gösteriyor.

KAYNAK: HABER7

saray-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu