Haber

Delhi’de bir kafede hesap yüzünden tartışan adam cinsel saldırıya uğradı.

Doğu Delhi’de bir kafenin önünde meydana gelen olayda 26 yaşındaki bir erkek, kafenin güvenlik görevlileri tarafından dövüldüğünü, cinsel saldırıya uğradığını ve soyulduğunu iddia etti. Polis, olayın asıl sebebinin yemek faturası konusundaki anlaşmazlık olduğunu belirterek, çıkan arbede sonucunda zanlıların maktulü tenha bir alana götürerek cinsel saldırıda bulunduğunu ve olayı kaydettiğini belirtti.

Olay tarihinden itibaren Delhi Polisi, yaralı bir adamın Hedgewar hastanesinden getirildiğine dair bir ihbar aldı ve kurbanın ifade verecek durumda olmadığını tespit etti. Mağdur, şirket hediyelik eşya sektöründe çalışan bir kişidir ve olay günü bir flört uygulamasında tanıştığı bir kadınla tanıştığını belirtmektedir.

İkilinin buluşma noktası olan bir metro istasyonunda buluştuktan sonra bayan kafeteryaya gitmeyi teklif etti ve mağdur kabul etti. Ancak yemek faturası geldiğinde mağdur faturada bir terslik olduğunu düşündü ve bunun üzerine yemekhanede arbede çıktı. Kafeterya yönetimi durumu çözmek için savunmaları çağırdı ve bu savunmalar mağdura saldırdı.

Daha sonra maktulün ifadesine göre şüpheliler tarafından tenha bir alana götürülerek cinsel saldırıya uğradı ve olay sırasında zanlılar tarafından cinsel saldırı videosu kaydedildi. Mağdur, zanlıların kendisini şantajla tehdit ettiğini ve olayı kimseye anlatmamasını söylediğini ifade etti.

Daha da kötüsü, zanlılar kurbanın araba anahtarlarını, cep telefonunu ve 8.000 Rs değerindeki parayı alarak kendilerini bir üniversitenin önüne attılar.

Polis, kafe sahibinin de aralarında bulunduğu 3 kişiyi gözaltına aldı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

mezitli-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu