Haber

DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, Afyonkarahisar’daki CHP seçim bürosunda kutlama yaptı

DEMOKRAT Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Afyonkarahisar’daki CHP seçim bürosunda CHP milletvekili adayları, Millet İttifakı üyeleri ve vatandaşlarla bayramlaştı.

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, CHP Milletvekili Burcu Köksal, CHP 2. Milletvekili adayı ve Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Fatih Aydın, CHP milletvekili adayları, Millet İttifakı temsilcileri ve vatandaşlarla birlikte memleketi Afyonkarahisar’da bayramlaştı. Milletvekili adayları ve görevdeki CHP Milletvekili Burcu Köksal’ın ardından konuşan Uysal, bayramların umut olduğunun bilinciyle tüm acılara rağmen umudu çoğaltmak için Ramazan Bayramı’nı kutladığını söyledi. Uysal, “Ülkedeki 21 yıllık iktidarları gereği onlara sorarsanız hep bahaneleri var. Sanki dış güçler başta olmak üzere bu ülkede olup biten her şeyin sorumlusu muhalefetmiş gibi.”

“MİLLETİN ÖNÜNDE SÖYLEDİKLERİMİZ, KAPALI KAPILAR ARKASINDA DA AYNI ŞEYLERİ SÖYLEDİM”

Siyasette ne olur ne olmaz bilinciyle bugünlere geldiklerini kaydeden Uysal, “Kapalı kapılar ardında başka düşüncelerim hiç olmadı. Milletin önünde ne dersek onu söyledim. kapalı kapılar ardında şahsım ve partim adına işler yapılır. İnşallah zaman buldukça bir takım planlamalar yapılır. Bunu yaparak Afyonkarahisar’daki bu faaliyetlere katılacağım” dedi.

hanakajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu