Teknoloji

Gerçek askerler de merakla beklenen Call of Duty: Modern Warfare 3’e destek verdi

Görev Çağrısı: Modern Savaş 3 (2023)oyun içi senaryoların gerçek hayatta nasıl olabileceğini açıklamakla görevli senaryo yazımı ve gerçek askeri danışmanlardanBir grup insan tarafından desteklendiği ortaya çıktı.

yaratıcı yönetmen Dave SwensonThe Guardian ile yaptığı röportajda bu süreçten ve hayranların yeni oyunun daha önce yayınlanan görsellerinde gördüğü görevleri nasıl etkilediğinden bahsetti.

Oyunun ilk senaryo görevi için askeri danışmanlara şu sorular soruldu: Eğer Gulag’a gireceksen bunu nasıl yapacaksın?Soruyu soran Swenson, danışmanların ‘ Muhtemelen denizaltıyla girip çıkacak bir ekibimiz olacak. Ancak bu sadece bir takımdan ibaret olmayacak. Her zaman bir yedeğimiz vardı. Muhtemelen onları paraşütle atlardık Ödüllerini aldıklarını söylüyor. Yani birden fazla görev bu şekilde tasarlanabiliyor.

Bu, Sledgehammer Games’in bir oyun için askeri danışmanlardan yardım istediği ilk sefer değil. Daha önce 2014 yılında inşa edilen stüdyo Call of Duty: Gelişmiş SavaşAynı şeyi geliştirme sırasında da yaptı.

Call of Duty: Modern Warfare 3, 10 Kasım’da PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC için piyasaya sürülecekAncak oyunun dijital versiyonuna ön sipariş verenler oyuna bir hafta erken erişebilecek.

musabeylihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu