Yaşam

Geren, Çocukların İlköğretim Haftası heyecanını paylaştı

Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen İlköğretim Haftası’nın açılış programı ve etkinliklerine katıldı.

Sabah tören alanında Atatürk anıtına çelenk konulmasıyla başlayan etkinlikler, Bahçelievler İlköğretim Okulu’nda düzenlenen programla devam etti. Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr.Murat Gerenli, haftanın anlam ve değerine binaen İlçe Milli Eğitim Müdürü Cihan Erdem’e çiçek verdi.

Bahçelievler İlkokulunda düzenlenen programda çocukların eğitim hayatına adım attıkları bu günün heyecanını paylaşan Gerenli, tüm öğretmen ve öğrencilere başarılı bir eğitim-öğretim yılı geçirmelerini diledi.

Gerenli; “Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın eğitim ve öğretimlerine kaldıkları yerden devam etmelerinin zamanı geldi. “Tüm öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin ve velilerimizin İlköğretim Haftasını ve 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı’nı tebrik ediyorum” dedi.

 

‘MINI MINI ONE’S’DAN GÖSTER

Programın ilerleyen saatlerinde Bahçelievler İlköğretim Okulu’nda protokol üyeleri eğitime yeni başlayan birinci sınıf öğrencilerini ziyaret ederek sohbet etti.

Öğrencilerin gerçekleştirdiği halk oyunları ve çeşitli dans gösterilerinde heyecan öğrencilerin yüzlerinden okundu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu