Haber

İnce’den seçime 11 gün kala Kılıçdaroğlu hakkında çok sert sözler: FETÖ’nün yeni ortağı

Ülke Partisi’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Karamürsel ve Gölcük’ü ziyaretinin ardından İzmit kent merkezinde düzenlenen mitinge katıldı.

“BUNLAR Salak, BANKADAN RÜŞVET Mİ GÖNDERİLECEK?”

İnce burada yaptığı konuşmada, “Bugünlerde PKK’lılar bana saldırıyor, Hizbullahçılar bana saldırıyor. Ne kadar terör örgütü olursa olsun montaj kaseti yapıp montaj fişi dağıtıyorlar. Makbuz alıyorlar, makbuz yazıyorlar.” makbuz, Muharrem İnce’ye 10 milyon lira rüşvet göndermişler, “Bankadan mı gönderilmiş? Pazar günü gönderilir mi? Bu FETÖ’cüler dolandırıcı oldukları için yayınlıyorlar. Bunları çok değerli arkadaşlarım da yayıyorlar” dedi.

“ERDOĞAN’IN ESKİ ŞEYLERİYLE ÜLKEYİ KURTARACAKLAR”

Seçimin iki turlu olacağını savunan Muharrem İnce, sözlerini şöyle sürdürdü; “Sayın Kılıçdaroğlu bir hata yaptı. Davutoğlu, Babacan, Temel Karamollaoğlu hepsini toplasanız 1 puan olmaz. Yapılacak tek şey vardı. Cumhuriyet Halk Partisi, İYİ Parti ve Vatan Partisi. İttifak yapacaktık, olmadı, şimdi Erdoğan’ın eski sevgilileriyle ülkeyi kurtaracaklar, kendi çıkarları için, hayır.

“BENDEN BAŞKA KİMSE BUNU AŞAMAZ”

Önce barış, önce biz güleceğiz. O zaman liyakat olacak. İşi yetkilisine vereceğiz. Ülkede devlete olan güveni yeniden tesis edeceğiz. Sözüm size çocuklar. İyi okullarda okuyacaksın. Özel okullara ihtiyacınız olmayacak. Şimdi başka bir bahis var. Bir diğer konu da FETÖ’nün siyasi ayağı. Benden başka kimse bu konunun üzerine gidemez, hiçbiri. Bu ülkedeki her teröristin kökünü kazıyacağım. Erdoğan eski ortağına gidemez, Kılıçdaroğlu yeni ortağına gidemez.”

habergulnar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu