Haber

Mehmet Muharrem Kasapoğlu: Her seçim demokrasi bayramıdır

Eski Gençlik ve Spor Bakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Mehmet Muharrem Kasapoğlu, partisinin Manisa ve Balıkesir’de düzenlenen aday tanıtım törenlerine katıldı. Kasapoğlu, “Her seçim demokrasi şölenidir. Millet ne derse o olur. Bizler gibi başka odaklardan yardım ummuyoruz.”

Eski Gençlik ve Spor Bakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Manisa ve Balıkesir’de düzenlenen AK Parti Aday Tanıtma Toplantılarına katıldı. Kasapoğlu burada adaylarla tek tek ilgilenerek başarılar diledi.

Manisa’da ilk kez konuşan Kasapoğlu, “Çalışma politikamız ve hizmet politikamızla Türkiye’ye belediyeciliğin ne olduğunu en güçlü, en somut haliyle gösterdik. Cumhurbaşkanımız 1994 yılında İstanbul’da bir hareket başlattı, çalışma siyasetinin meşalesi başladı” O gün yanacak ve şu andan itibaren bütün Türkiye’dir.” Bu destanı büyükşehir Manisa ve ilçelerinde yaygınlaştırmak adına çalışma siyasetini güçlendirmek için bugün buradayız. Liderimiz Cengiz yaptığı çalışmalarla bu politikayı ortaya koyuyor. İlçelerde değerli liderlerimiz var. Her biriyle gurur duyuyoruz. Bu hareketin içinde özveri, emek ve vatan sevgisi var. Sorun bu ülkeyi sonsuza kadar ayakta tutmaktır. Milletimiz her bireyiyle en iyi hizmeti ve memnuniyeti hak eden bir millettir. Biz Cumhur İttifakı olarak bu yola çıktık. Bu yolda birlikte yürümeye devam edeceğiz. Lider Yardımcımız Erkan’ın burada olması bambaşka bir şey. “Hatırlanacak çok şey var. Kendilerine teşekkür ediyorum. Adaylarımızı açıklayacaklar. Adaylık sürecinde de sonrasında da tek vücut olarak buraya geldik.”

“Başkaları gibi diğer odaklardan yardım beklemiyoruz”

Seçimlerin en büyük demokrasi şöleni olduğunu ve seçmene saygı duyarak siyaset yaptıklarını belirten Kasapoğlu, “Gönülden belediyecilik ve çalışma siyasetiyle Manisa’yı çok yüksek bir noktaya taşıyacağız. Son seçimde bambaşka bir rekor oldu. Büyükşehir ve ilçelerimizde bu rekorları hep birlikte kıracağız. Gençlerinin, kadınlarının, engellilerinin yaşam kalitesini yükselteceğiz.” İyileşme adına yeni reformları hep birlikte gerçekleştireceğiz. 60 günlük bir süreç var. Bu takımlar seçim süreçlerinin ne kadar değerli olduğunu tüm dünyaya kanıtlamış takımlardır. Bütün milletimizi bu konuda aydınlatana kadar bu süreci sevgiyle, inançla, el ele, aynı ruhla tamamlayacağımızı biliyorum. Her seçim bir demokrasi şöleni. Millet ne derse o olur. Diğerleri gibi diğer odaklardan yardım beklemiyoruz. En büyük gücümüz millettir. Milletimiz 31 Mart’ta en güzel sözü en güçlü şekilde söyleyecektir. Saygıyı en güçlü şekilde göstereceğiz. Şehirlerimizi kazandıkları şekilde taçlandıracağız. Gerek belediyelerimizde gerekse Manisa’da çok güçlü çalışmalarımız oldu. Bu anlamda spor yatırımları gençlik yatırımı haline geldi. Manisa 19 Mayıs Stadımızı çok güzel bir şekilde yeniledik. Tüm adaylarımıza yürekten başarılar diliyorum” dedi.

Kasapoğlu daha sonra partisinin Balıkesir’de düzenlenen aday tanıtım toplantısına katıldı. Burada konuşan Kasapoğlu, “Balıkesir heyecan demektir, Balıkesir ise çaba, şevk, sonuç demektir. Edremit ve Susurluk, Gönen ve Altıeylül, Havran, Dursunbeyi, Kepsut, Sındırgı, Balıkesir demek bütün kasabaları ve güzel insanlarıyla özel bir şehir demektir. İstanbul demektir.” O zamanlar lise öğrencisiydim ve ilk defa oy kullanacağım.Çöpüyle, çamuruyla, kirliliğiyle, birçok sorunuyla boğuşan bir şehirdeyiz ve kahraman bir insan olan Recep Tayyip Erdoğan Mart ayında İstanbul’a geldi. 1994. O da bir meşale yaktı. O tarihte yanan meşale, ışığıyla, ateşiyle, gücüyle her geçen gün tüm Türkiye’ye yayıldı. Burada o meşaleyi dalgalandıran ve başarısıyla gurur duyduğumuz liderimiz Yücel Yılmaz var. İlçelerde o meşaleyi yükselten değerli arkadaşlarımız var. Her biriyle gurur duyuyoruz. Her birine bugüne kadar destek verdik. Tüm ilçelerde çalıştığımız günden bu yana gençlik ve spor yatırımlarımız her yerde güçlü bir şekilde arttı. Balıkesir, bunların hepsini birlikte yaptık. Bu heyecanı ve enerjiyi hep birlikte büyüttük ve artık yeni bir döneme giriyoruz. Cumhur İttifakı olarak el ele vererek her engeli aşarak yeni bir sürece doğru koşuyoruz. “31 Mart 2024 sürecinde yine Türkiye’nin kazanacağına, Balıkesir’in kazanacağına inanıyoruz” dedi. – MANİSA

guneysuhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu