Teknoloji

Samsung Galaxy S24’ün Maketleri Sızdırıldı: Tasarımı Böyle Görünecek!

gelecek yıl SAMSUNGAmiral gemisi modeller olması planlanıyor Galaksi S24 Diziyi çevreleyen gizem perdesi henüz açığa çıkmadı. Akıllı telefonların konfigürasyonları hakkında çok fazla bilgi olmasa da görünümleri ortaya çıkmış olabilir.

Samsung Galaxy S24 serisinin maketleri ortaya çıktı

Görseller yeni seride yer alacak Galaxy S24, S24+ ve S24 Ultra Her modelin maketleri bulunmaktadır. Bu modellerle karşılaştırıldığında daha küçük modeller düz kenarlara ve yuvarlatılmış köşelere sahip olacaktır. Arka tarafta üç farklı kamera lensi bulunacak. Telefonun sol tarafında yer alan bu lensler alt alta sıralanacak.

Galaxy S24 Ultra ise daha dikdörtgen bir yapıya sahip. Telefon 162,3x79x8,7 mm Boyutları var. Yani boyutları Galaxy S23 serisiyle birebir aynı gibi görünüyor. Fotoğrafta telefonların ön yüzleri yer almadığı için ekranları hakkında yorum yapmak pek mümkün olmuyor. Cihazların Ağırlıkları aynı olacakdüşünülmektedir.

Samsung’un yeni modelleri Zırh Alüminyumburada titanyum Çerçevelere geçilmesi planlanıyor. Her ne kadar modeller beyaz boyalı olsa da söylentilere göre yeni modeller 4 ana renk seçeneğiyle gelecek. Bu renklere mağazaya özel versiyonlar da eklenecek.

Bu tür modeller genellikle kılıf ve aksesuar Üreticilere gönderiliyor. Bu nedenle kalıplardan elde edilen bilgiler büyük ölçüde doğrudur. Samsung Galaxy S24 serisinin Ocak ayında Unpacked etkinliğinde tanıtılması bekleniyor.

haber-celebi.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu