Haber

Sergen Yalçın’ın ‘yeni takımı belli oldu’ iddiası: Düşünme aşamasında

Şampiyonluk kazandığı Beşiktaş’tan sonra takım çalıştırmayan ve son günlerde Fenerbahçe ile adından sıkça söz ettiren teknik direktör Sergen Yalçın’ın Azerbaycan yolcusu olduğu iddia edildi.

Azerbaycan’da yayın yapan CBC Sports TV, Yalçın’ın Neftçi Bakü ile anlaşma yaptığını iddia etti. Haberde, Neftçi Bakü’nün Sergen Yalçın ile her bahiste anlaştığı ve iki gün içinde resmi açıklama yapılacağı belirtildi.

‘1.5 MİLYON EURO’LUK ANLAŞMA’

Haberde, Azerbaycan şirketi SOCAR’ın lideri Rövşan Najaf, Neftçi Bakü’nün de sahibi. Sergen Hoca yılda 1.5 milyon Euro kazanacak. Yardımcılarına çok önemli bir bütçe ayrılacak.” ifadeler yer aldı.

‘Teklifler olduğu doğru’

İddianın ardından Sergen Yalçın’ın cephesinden bir açıklama geldi. Yalçın’a yakın olduğu bilinen Hakan Korkmaz, Twitter’dan yaptığı açıklamada, “Sergen Yalçın’ın yurt içinden ve yurt dışından teklifler aldığı doğrudur ancak anlaştığı taraftaki haberler gerçeği yansıtmamaktadır. . Sergen, teklifleri değerlendirmek ve gerçeğe karar vermek için düşünme aşamasındadır. Basında yer alan anlaşma haberlerine prestij vermeyin.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu