Teknoloji

XDefiant Çıkış Tarihi Belli Oldu

Ubisoft ve Ubisoft San Francisco tarafından yapılan duyuru ile XDefiant çıkış tarihi sonunda netlik kazandı. Ayrıca ön-sezon ve Year 1 içeriklerinin detayları ortaya çıktı.


İlginizi Çekebilir: Assassin’s Creed Mirage iOS Çıkış Tarihi Duyuruldu


Ubisoft firmasının San Francisco stüdyosu tarafından geliştirilmekte olan XDefiant, 2021 yılının Temmuz ayında duyurulmuştu. İlk etapta Tom Clancy’s XDefiant olarak tanıtılmış olsa da, sonradan isim değişikliğine gidilerek Ubisoft Original XDefiant olarak anılmaya başlanmıştı. Aradan geçen zaman zarfında pek çok kez beta ve sunucu testi ile gündeme gelen ücretsiz çok oyunculu aksiyon oyunu, bir o kadar da ertelenmişti. Bugün ise beklenen duyuru yapıldı ve XDefiant çıkış tarihi ortaya çıktı.

XDefiant Çıkış Tarihi Ne Zaman?

PC (Ubisoft Connect), PlayStation 5 ve Xbox Series için çıkacak oyun için belirlenen tarih 21 Mayıs 2024. Yani önümüzde üç haftadan az bir zaman kaldı. Çıkış tarihine ek olarak altı hafta kadar sürecek olan ön-sezon detayları da ortaya çıktı. Oyunun çıkış gününde TSİ 20:00 başlayacak olan ön-sezondaki topluluklar Echelon, Phantoms, Cleaners, Libertad ve DedSec olacak. Bu topluluklardan DedSec, kilidini açtıktan veya satın aldıktan sonra kullanıma sunulacak.

Haritalar açısından da Arena, Attica Heights, Dumbo, Echelon HQ, Emporium, Liberty, Mayday, Meltdown, Midway, Nudleplex, Pueblito, Showtime, Times Square ve Zoo olmak üzere toplamda on dört harita, yirmi dört silah ve kırk dört eklenti, Domination, Hot Shot, Occupy, Escort ve Zone Control olmak üzere beş mod olacak. Bunların yanı sıra, bahsi geçen modlardan Hot Shot hariç hepsinin dörde dört versiyonlarının da olacağı söyleniyor iken, Sunucu Test Seansı ve Insider Seansları sırasında açılan ödüllerin de ilk günden kullanılabilir olacağı müjdelendi.

Son olarak, şimdilik tüm detaylar verilmemiş olsa da Year 1 yol haritası da duyuruldu. Dört sezon kapsamında, Ruby, Buzz, Orchard ve Horde olmak üzere her bir sezonda bir topluluk, üç silah ve üç harita olmak üzere toplamda dört topluluk, on iki silah ve on iki de harita oyuncuları bekliyor.

aglasun-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu