Teknoloji

YouTube’da Eğlenceli ve Kaliteli Vakit Geçirmek İstiyorsanız Bu Kanallara Mutlaka Bir Göz Atın!

YouTube’da bir şeyler izlemeyi alışkanlık haline getiren şahıslar bile olduğunu biliyoruz. Yemek yerken, uyurken ya da boş vakitlerinizde eğlenmek ya da bilgi sahibi olmak için izleyebileceğiniz kanalları sizler için derledik. Keyifli okumalar!

Yolcuların dikkatine isimli kanal kendi yaptıkları karavanla gezen tatlı bir ikili ilişkin. Bol bol da geziyorlar.

Pangvoss: Bu kanalda çözülmüş ve çözülmemiş cinayet davaları derinlemesine inceleniyor. Son saniyesine kadar merakla izleyeceğiniz görüntüleri bulunan bu kanala kesinlikle göz atmalısınız.

Relaxing sounds of nature: Bu kanalda ekseriyetle doğal seslerden oluşan ve sekiz saate yakın süren görüntüler var. Tabiat seslerini dinlemekten hoşlanan bireylerin kesinlikle incelemesi gereken bir kanal.

Bilim 101 kanalında uzay, sanayi, elektrik ve daha birçok husus ile ilgili kısa belgeseller bulunuyor. Biraz aydınlanmak isteyen şahıslar için fevkalade bir tercih.

Kurzgesagt isimli dünyaca ünlü bu kanal birden fazla vakit bilimsel hususları animasyon biçiminde anlatıyor. Mevzuları ise epeyce ilgi cazip. Yabancı olduğu için üzülenlere söyleyelim ki neredeyse tüm görüntülerde Türkçe alt yazı bulunuyor.

Yatan adam kanalında geçirdiği trafik kazası sonrasında omurilik felci olan ve yatağa mahkum kalan bir adamın kıssaları var. Görüntüler ise ayakta olmadan da bir şeylerin başarılabileceğini ve yaşama sevincinin hiçbir vakit kaybedilmemesi gerektiğini anlatıyor.

Awesome restorations isimli kanalda artık çürümek üzere olan ya da pas tutmuş objeler temizleniyor ve birinci günkü üzere görünüyor. Bu stil görüntülerden hoşlanıyorsanız bu kanala kesinlikle bir göz atmalısınız.

Bery İstanbul tips isimli kanalın sahibi 7 yıldır İstanbul’da yaşayan Meksikalı genç bir kadın. Videolarında ise İstanbul’un çeşitli yerlerini geziyor ve tanıtıyor.

Celal Ünal kanalında bulduğu eski ahşap kesimlerden yeni eserler üretiyor. Kendisi marangoz değil ve bu işi yalnızca hobi olarak yapıyor.

Fail Army isimli kanalda tertipli olarak derleme fail görüntüleri paylaşılıyor. Dünyaca ünlü olan bu kanalı bizce incelemelisiniz.

Ksenia Mayakova Türkçeyi sular seller üzere konuşabilen bir Rus. Kanalında yayınladığı görüntülerde ise hem Türkiye’yi tanıtıyor hem de Rusya’da sokağa çıkıp Türkler hakkında röportaj yapıyor.

Mick and Trduie Türkiye’de yaşayan İngiliz bir çift. Kanalında ise kendi gözlerinden Türkiye’yi tanıtıyorlar.

Melike Uysal İsviçre’de yaşayan bir Türk. Kanalında ise hem İsviçre’deki tecrübelerini hem de kendi hayatı ile ilgili görüntüler paylaşıyor.

Yasin Çayır İrlanda’da yaşayan bir Türk genci ve İrlanda halkı ile Türkiye hakkında yaptığı röportajları kanalında paylaşıyor. İrlandalıların sıcak insanlar olduğunu bu kanal sayesinde öğrenebilirsiniz.

Yunus Dalgıç, İngiltere’de sokak röportajı yapıyor ve insanlara Türkiye hakkında sorular soruyor. Görüntülerini ise Youtube kanalında paylaşan Yunus Dalgıç, kesinlikle izlenmesi gereken eğlenceli bir kanal.

Storror kanalında dünyanın birçok farklı ülkesinde sistemli olarak parkur sporu yapan insanların görüntüleri yer alıyor. Adrenalin tutkunları bu kanalı kesinlikle incelemeli!

World Chase Tag elim sende oyunun profesyonel şahıslar tarafından karmaşık bir parkurda oynandığı görüntülerin bulunduğu kanal. Oynamasını bilemeyiz fakat izlemesi epey keyifli.

Steven Richter, Marvel dahil olmak üzere birçok ünlü dizi ve sinema karakterinin heykellerini yapıyor. Heykeller o kadar ince detaylar ile yapılıyor ki izlerken şaşırabilirsiniz.

Hastalık bu futbol kanalında futbol hakkındaki her mevzuda tahliller bulabilirsiniz. Örneğin ekiplere transfer olan yeni oyuncuların ya da aktüel hususlarının tahlillerini bu fevkalade kanal sayesinde izleyebilirsiniz.

Begüm Çakır tam bir kitap kurdu ve kanalında ise okuduğu kitaplar hakkında konuşuyor. Tıpkı vakitte kitap teklifleri de veriyor. Kitap kurtları bu kanalı kesinlikle incelemeli.

Harun Çelik de kanalında kitap incelemeleri ve teklifleri yapan bir öteki kanal. Bu kanalın farkı ise incelemelerinin daha ayrıntılı olması.

İtalyan Yansısı isimli kanalda İtalyan bir gencin Türkler ile ilgili izlediği görüntüleri ve reaksiyonlarını görüyoruz. Hayli eğlenceli olan bu kanal bizce izlenmeyi hak ediyor.

Travel Comic kanalı Türkiye aşığı olan genç bir bayana ilişkin. Bu genç bayan Türkiye’nin 81 ilini gezmeyi hedefliyor ve çektiği videoları da kanalında paylaşıyor.

Flu Tv Türkiye’nin en kaliteli kanallarından bir tanesi. İçerisinde ise bilim, sanat, yemek ve daha birçok bahis hakkında işin uzmanları ile çekilen görüntüler yer alıyor. Şayet kültürlenmek istiyorsanız bu kanala kesinlikle bakmalısınız.

Omnibus kanalı profesör hekim Emrah Safa Gürkan’a ilişkin. Bu kanalda Türkiye ve dünya tarihi ile ilgili birçok bilgi ile müsabakanız da hayli mümkün.

Ali İnsan, dayanılmaz bir yeteneğe sahip olan genç bir adam. Kanalında ise kemanını adeta konuşturduğu görüntülerini yayınlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu