Haber

Kars 36 Spor’a moral yemeğe verildi

Kars 36 Spor bugün oynanacak Iğdıres Spor müsabakası öncesinde moral yemeği verildi.

Bir restoranda verilen yemeğe Vali Yardımcısı ve Belediye Lider Yardımcısı Ramazan Taşkın ile AK Parti Vilayet Lideri Adem Çalkın, konut sahipliği yaptı.

Kulüp Lideri Yasin Çiftçi, lider yardımcıları ve atletlerle bir ortaya gelen Taşkın ile Çalkın, her daim Kars 36 Spor’un yanında olduklarını, yeşil beyazlı ekibin başarılı olması için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını kaydettiler.

Sporculara Iğdıres Spor karşılaşmasında başarılar dileyen Taşkın ve Çalkın, daha sonra sporcularla birlikte yemek yedi, sohbet etti.

Kars 36 Spor Kulüp Başkanı Yasin Çiftçi ise kendilerine destek olan Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Taşkın ve AK Parti İl Başkanı Adem Çalkın’a teşekkür etti.

Başkan Çiftçi, “Iğdıres Spor maçı öncesi takımımızla moral yemeğinde bir araya geldik. Bize maddi manevi destekte bulunan, bizi hiç bir zaman yalnız bırakmayan Vali Yardımcımız Ramazan Taşkın ve Ak Parti İl Başkanımız Adem Çalkın’a Kulübüm ve şahsım adına teşekkür ederim” dedi.

Öte yandan Kars 36 Spor Iğdıres Spor müsabakasının hakemleri de belirli oldu. Iğdır Kışla Semt Stadı bugün saat 13.00’de oynanacak müsabakayı Berkan Gündoğdu, Hamdiye Çelik ve Şehmus Öğe yönetecek. – KARS

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu