Haber

Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nin yakın takibi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, şehrin vizyon projelerinden biri olan ve 1 milyon 260 bin metrekare alan üzerine kurulacak olan Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde gelinen son noktayı ve inşaatı inceledi. çalışmalar devam etmektedir.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, 1 milyon metrekaresi yeşil alan olacak, çevre düzenlemesi ve sosyal donatılarla dolu 1 milyon 260 bin metrekarelik alanda Büyükşehir Belediyesi gruplarının tasarladığı ve bu doğrultuda yürütülen projeleri inceledi. tesisler.

Fen İşleri Daire Başkanı Yasin Harmancı’dan çevre düzenleme ve yol yapım çalışmalarına ilişkin çalışmalar hakkında bilgi alan Önder Büyükkılıç, belediye ekibine çalışmalarında kolaylıklar diledi.

“Vatandaşımızın hizmetine en kısa sürede HİZMET VERECEĞİZ”

Devam eden çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulunan Büyükkılıç, “İlimizin prestij projelerinden biri olan Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi’nde yapımı devam eden çevre düzenleme çalışmalarını inceledik. Girişin ücretsiz olacağı 7’den 70’e tüm kesimlere hitap edecek Millet Bahçemizi en kısa sürede hemşerilerimizin hizmetine sunacağız” dedi.

habersinanpasa.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu