Haber

Volkswagen, Çin’de tamamen elektrikli araçlar için ilk ortak girişimini kuruyor

volkswagenÇin pazarı için yerelleştirme stratejisini tüm hızıyla uygulamaya devam ediyor.

volkswagen Anhui , Volkswagen Grubu’nun çoğunluk hissesine sahip olduğu tamamen elektrikli araçlar için Çin’deki ilk ortak girişimi. Şirketin CEO’su Erwin Gabardi’ye göre şirket, kümelenmenin Çin’de ve dünya çapında küresel elektrikli mobilite itme ve karbondan arındırma stratejisinin ana gövdesi.

SES 1 (İngilizce): Volkswagen Anhui CEO’su ERWIN GABARDI:

“Bir Çin atasözünün dediği gibi, ‘tian shi, dil, ren he’, yani gerçek insanlarla gerçek zamanda, gerçek yerde olmak, herhangi bir başarılı iş için paha biçilmezdir.

23,1 milyar RMB’lik (yaklaşık 3,24 milyar ABD Doları) planlanan bir yatırımla, Ar-Ge, üretim ve satış ve servisi içeren tam bir maliyet zincirine sahip yeni ve güçlü bir araç merkezi inşa etmek için tam hızla ilerliyoruz.

Çin’in yeni enerjili araç pazarının hızla geliştiği bir ortamda Hefei kesinlikle doğru yer. Bunun nedeni, Volkswagen Anhui’nin, Hefei’nin küresel bir elektrikli ulaşım merkezi olarak konumu için yerel yönetimle ortak bir vizyon paylaşmasıdır.

Volkswagen Anhui’nin yatırım kararı, iyi yatırım fırsatlarına ve yerel yönetimin yabancı işletmeler için yarattığı pazar ortamına bağlanabilir.

Anhui’de projenin kurulmasından bu yana hükümet her taraftan güçlü takviye sağladı. Bunun için içten teşekkürlerimizi sunmak isteriz.

2023 yılı sonunda üretim bandından çıkacak olan ilk yeşil ve akıllı yeni enerjili araç modelimizin üretime başlaması için tüm hızımızla ilerliyoruz.

“Çin için Çin’de” stratejimizi derinleştireceğiz, Çin pazarının yerel taleplerini daha iyi karşılamak için yerel Ar-Ge becerilerimizi her zaman geliştireceğiz ve Hefei şehri ile Anhui eyaletinin gelişimine katkıda bulunacağız.”

xinhua HaberlerAjans muhabirleri Hefei’den bildiriyor.

(XHTV)

Kaynak: Xinhua / Araba

kucukcekmeceajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Keçiören Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu